Οι ποδοσφαιριστές μας που μπήκαν στο παιχνίδι συνέβαλαν με τα απίστευτα γκολ τους.

Ο προπονητής της Yukatel Kayserispor, Hikmet Karaman, δήλωσε σχετικά με την ισοπαλία 2-2 με την Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: «Είναι θετικό για εμάς να επιστρέψουμε από το 2-0 και να πάρουμε την ισοπαλία». διάσημος.

Ο Καραμάν, στη συνέντευξη Τύπου μετά τον αγώνα, είπε ότι ο αγώνας ήταν στον έλεγχό τους μέχρι το πρώτο γκολ που πέτυχαν στο τέρμα τους.

Ο Καραμάν, ο οποίος είπε ότι δέχθηκε το πρώτο γκολ πιάνοντας την μπάλα, την οποία μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν πολύ εύκολα, είπε:

“Το δεύτερο γκολ ήρθε 8-9 λεπτά μετά το πρώτο γκολ και πήγαμε με 2-0 στο ημίχρονο. Κάναμε τις αλλαγές. Μπορεί να ήταν μια ριψοκίνδυνη κατάσταση για εμάς, αλλά ο Γκαβράνοβιτς και ο Μουσταφά Πεκτεμέκ που μπήκαν στον αγώνα, συνέβαλαν στο ματς με τα απίστευτα γκολ και τις εμφανίσεις τους.Μάλιστα στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου.Αν η μπάλα του Ονούρ πήγαινε στο δοκάρι και σκόραρε, αν μπαίναμε με 2-1 ίσως μπορούσαμε να δούμε ένα Λίγο διαφορετικά στο δεύτερο ημίχρονο, πολλά γκολ, αλλά η επιστροφή από το 2-0 είναι πολύ σημαντική. Μετά το 2-2, ο Μαμέ έχει θέση. φτάσουν στην κορυφή. Στο τέλος της ημέρας, είναι καλό για εμάς να επιστρέψουμε από το 2-0 και να πάρουμε την ισοπαλία. Γιατί έχουμε παιχνίδι Σίβασπορ που θα παίξουμε εντός έδρας τη Δευτέρα. Εκεί θα πάρουμε 3 βαθμούς και θα πάμε στο δεύτερο ημίχρονο. «Θέλουμε να είμαστε μια ομάδα που μπορεί να καλύψει τα κενά μας με τον καλύτερο τρόπο, να πάρει τα σκορ που θέλουν και εμείς οι οπαδοί και να πιάσει ένα καλό σερί».