Σκανδαλώδεις δηλώσεις του Έλληνα προέδρου μετά τον αγώνα Ολυμπιακός-Φενέρμπαχτσε!

Ο Emre Belözoğlu γκρέμισε τον αρχηγό αυτή τη φορά!

Η Μπασακσεχίρ, με προπονητή τον Εμρέ Μπελοζόγλου, κέρδισε την Ουμρανιγιέσπορ με 3-1 σε φιλικό αγώνα. Ο Εμρέ Μπελοζόγλου, ο οποίος έκανε ένα ονειρεμένο ξεκίνημα στην καριέρα του στην Μπασακσεχίρ σκοράροντας 4 στα 4 στη Super League, άφησε αήττητο το φιλικό.

Η Μεγάλη Προφητεία του Κερέμ: Θα δείτε τη Νορβηγία …

Η Μεγάλη Προφητεία του Κερέμ: Θα δείτε τη Νορβηγία ...

Ο Κερέμ Ακτούρκογλου, ο επιτυχημένος παίκτης της Εθνικής μας ομάδας, έκανε δήλωση μετά τον αγώνα του Γιβραλτάρ, στον οποίο κερδίσαμε με 6-0 και πετύχαμε 1 γκολ.

Λεπτομέρειες παιχνιδιού του Rıdvan Yılmaz στη Νορβηγία: Ο μεγάλος αδερφός Burak λέει “πήγαινε για αυτό”

Λεπτομέρειες παιχνιδιού του Rıdvan Yılmaz στη Νορβηγία: λέει ο μεγάλος αδερφός Burak

Στον αγώνα της 9ης εβδομάδας του Ομίλου G των Ευρωπαϊκών Προκριματικών για το Παγκόσμιο Κύπελλο FIFA, η εθνική ομάδα κέρδισε εντός έδρας το Γιβραλτάρ με 6-0. Ο Rıdvan Yılmaz, ο οποίος συμμετείχε στο 2ο ημίχρονο του αγώνα και συνέβαλε στην ομάδα με 2 ασίστ, αξιολόγησε τον αγώνα στη συνέντευξη Τύπου.

Flash εξομολογήσεις καθηγητή από το Γιβραλτάρ: Αν ήταν 11-11 …

Flash εξομολογήσεις καθηγητή από το Γιβραλτάρ: Αν ήταν 11-11 ...

Η εθνική ομάδα κέρδισε με 6-0 το Γιβραλτάρ στον αγώνα της 9ης εβδομάδας του Ομίλου G των Ευρωπαϊκών Προκριματικών για το Παγκόσμιο Κύπελλο FIFA. Μετά το τέλος του αγώνα, ο προπονητής του Γιβραλτάρ, Χούλιο Σέζαρ Ρίμπας, έκανε δήλωση στη συνέντευξη Τύπου.

Ούτε ο Κερέμ Ακτουρκόγλου το κατάλαβε! ιστορικός στόχος

Ούτε ο Κερέμ Ακτουρκόγλου το κατάλαβε!  ιστορικός στόχος

Μια εθνική ομάδα ποδοσφαίρου κέρδισε το Γιβραλτάρ με 6-0 στον 9ο αγώνα του ευρωπαϊκού προκριματικού ομίλου G του Παγκοσμίου Κυπέλλου FIFA 2022. Το 800ο γκολ για την εθνική μας ομάδα ήρθε από τον Kerem Aktürkoğlu.