3 βαθμοί κάτω από τις διαμαρτυρίες – Last Minute Sports News

Φέρνοντας το σκορ τους στο 32, η σκούρα γαλαζοκίτρινη ομάδα κατέλαβε την 4η θέση με 14 πόντους μέσο όρο πίσω από την κορυφαία Τραπεζούντα.
της χρονιάς Το τελευταίο παιχνίδι πρωταθλήματος ξεκίνησε με ένταση. Οι διαμαρτυρίες που ξεκίνησαν μόλις οι παίκτες έκαναν ζέσταμα, ότι δεν θα είναι εύκολο 90 λεπτά ήταν ο δείκτης. Μάλιστα, αν και ο Φ. Γκάρντεν βρήκε από νωρίς ένα βαθμολογικό πλεονέκτημα με τον Νόβακ, η διοίκηση κλήθηκε συχνά να παραιτηθεί. διαμαρτυρίες Αν και η Φενερμπαχτσέ είχε την ευκαιρία να βρει και τους δύο στους 45 στη σκιά του, σε αυτό το σημείο τα λάθη επιλογής του Ιρφάν και του Μερτ Χακάν έκλεισαν το ημίχρονο με 1-0, το οποίο ήδη όταν ο Ιρφάν έφευγε από το ματς, Επειδή κάθε φορά που η μπάλα έρχεται στα πόδια σου πυροβόλησε. Πέλκαςλα Ο δεύτερος στόχος δεν μείωσε τη βία των διαδηλώσεων. Μέσα σε λίγα λεπτά, η αντίδραση στη διοίκηση ανέβηκε σχεδόν από κάθε κερκίδα. Είναι βέβαιο ότι ο Πρόεδρος Ali Koç και η διοίκησή του θα χτυπήσουν ένα μεγάλο πλήγμα στο ενδιάμεσο που ανατέθηκε στο πρωτάθλημα. Όμως το μέλλον είναι ζοφερό. Υιός Ας ανοίξουμε την παράγραφο στους δύο άντρες της βραδινής εκδήλωσης… Ο Μερτ Χακάν έκανε ασίστ και ετοίμασε την έναρξη του γκολ. Μετατρέψτε τις διαμαρτυρίες σε χειροκροτήματα με καλό ποδόσφαιρο επιτυχία. Επίσης, το χειροκρότημα κέρδισε ο Osayi-Samuel, ο οποίος ξεκίνησε τη βραδιά ως δεξιός μπακ και τα έδωσε όλα στον αγωνιστικό χώρο.

“ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΤΟ Β’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ”
Ο Νόβακ από τη Φενερμπαχτσέ σημείωσε το δεύτερο γκολ του τη φετινή σεζόν και έγινε ο αμυντικός που έχει πετύχει τα περισσότερα γκολ (18) από τον Ιανουάριο του 2018, όταν έφτασε στη Super League. Ο Τσέχος ποδοσφαιριστής, αξιολογώντας τη νίκη της Μαλάτια, είπε: “Ήταν το τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς και ήταν σημαντικό να κερδίσουμε. Στο δεύτερο ημίχρονο πρέπει να κάνουμε έναν καλύτερο αγώνα και να παλέψουμε. Είμαι χαρούμενος που θα πετύχω ένα γκολ .

7 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΠΕΛΚΑ
Ο Πέλκας, ο οποίος δυσκολεύτηκε να βρει την ευκαιρία να παίξει λόγω του τραυματισμού που υπέστη νωρίς στη ΣΕΖΟΝ, μπήκε χθες στο 58ο λεπτό και άφησε τα δίχτυα στο 73. Ο Έλληνας παίκτης σημείωσε το τελευταίο του γκολ πρωταθλήματος κόντρα στην Ερζερούμ στις 3 Μαΐου, σε νίκη με 3-1 στο Kadıköy. Ο Πέλκας, που ευτύχησε να σκοράρει 7 μήνες αργότερα, δήλωσε μετά το παιχνίδι: “Είμαι πολύ χαρούμενος με το γκολ που πέτυχα, θα μου δώσει αυτοπεποίθηση για το μέλλον. Αν και δεν περάσαμε. Το πρώτο ημίχρονο του καλή σεζόν, θέλουμε να αλλάξουμε πορεία στο υπόλοιπο κομμάτι. Θα εστιάσουμε περισσότερο.”